Benefit Dance – Studio baletu a moderního tance.
19Lis/15Vyp

Baletní pohádka „Louskáček“, 2. prosince, 18:00

Листовка - CZ

Fascinující baletní pohádka o kouzlu Vánoc pro malé i dospělé diváky.

Připojte se k nám v jeden z předvánočních večerů abychom spolu prožili kouzelnou atmosféru předvánočních dnů plných sladké vůně pomeranče a skořice, atmosféru příjemných zážitků, emocí a nezapomenutelných okamžiků!

Málokdo si dokáže představit Štědrý večer a kouzelnou atmosféru Vánoc bez "Louskáčku", jenž je již neodmyslitelně zařazován právě v adventní době. I po mnoha letech jeho obliba u dětských i dospělých diváků neustále vzrůstá.

Ukážeme Vám příběh o Klárce, děvčátka s dobrým srdcem a odvahou, a jejím kouzelném vánočním dárku - louskáčku na ořechy, který se v její fantazii promění v krásného prince. V jejím snu se tajemství a krása spojí s realitou i dětskou fantazií - ožívají všechny hračky a probouzí se k nočnímu životu myši, které bojují proti oživlému Louskáčku - obraz boje dobra se zlem. Nebudou chybět ani velkolepé obrazy – mezi jinými scéna sněhových vloček, tanci národů, elegantní valčík i krásná pas de deux.
Tato vánoční pohádka uváděná žáci našeho baletního studia jistě zpříjemní jeden ze zimních podvečerů Vám i Vašim dětem. Přijďte si prožít kouzlo Vánoc s Louskáčkem!

KOUPIT VSTUPENKY:

Cena vstupenek: 100 - 220 Kč

Rezervovat a zakoupit vstupenky lze přes kontaktní formu na našich webových stránkách, na tel. č. (+420) 774 634 280 nebo e-mailu info@benefitdance.cz nebo přímo na webových stránkách:

Líbí se článek?

Zvažte odebírání našeho RSS!

Komentáře (0) Trackbacky (0)

Omlouváme se, formulář pro komentář je momentálně uzavřen.

Trackbacky jsou zakázány