Benefit Dance – Studio baletu a moderního tance.

Naše baletní studio

Naučit se tančit balet může každý!

Bez předběžné přípravy a v jakémkoliv věku. Jedinou podmínkou je zamilovanost do hudby a tance.

Škola klasického baletu a moderního tance "Benefit Dance" byla založená před několika lety.

Studovat balet se vždy považovalo za prestižní a výuka baletu v naší baletní škole je navíc příjemná, užitečná a zajímavá.

PRESTIŽNÍ.

Baletní tanečnice vždy vyniká v davu kolemjdoucích. Elegance, snadnost pohybů, správné držení těla, které je vidět pouhým okem, a o to mnohem víc - disciplína, sebevědomí, schopnost nezastavit se na cestě k cíli bezpochyby přispívají k úspěchu na celoživotní cestě. Není tedy divu, že hodně rodičů přejí, aby jejich dcery a dokonce i syni navštěvovali hodiny v baletní škole. Výuka v naší baletní škole pro vaše dítě je klíčem ke správnému držení těla, muzikálností a vybraných způsobů po celý život.

A pro dospělé studovat balet místo obvyklého fitnessu dnes je skutečný trend! Je to krásné, elegantní a neuvěřitelně ženské.

PŘÍJEMNÉ.

Všechny kurzy v naší škole se konají v centrálních částech města. Vás a Vaše děti čekají prostorné, zrcadlové, speciálně vybavené baletní sály a pohodlné šatny. Můžete si vybrat z několika druhů tanečních stylů a vedle toho také protahovací gymnastiku anebo divadlo tance. Není tedy potřeba jezdit s dítětem do různých konců města – hodně toho zajímavého najdete u nás. A i když Vy nebo Vaše dítě jste plně vytížení přes týden, u nás můžete navštěvovat taneční kurzy i o víkendech.

UŽITEČNÉ.

Pečujeme o to, aby taneční lekce v naší baletní škole napomáhali našim studentům vypracovat lehkou chůzi, tvořit baletní postavu (ideální držení těla, krásný krk, štíhlá silueta), rozvíjet flexibilitu, jež se zachová po mnoho let. Mimo jiné výukou klasického tance vstupujete do vybraného světa hudby a dostáváte emoční náboj na celý následující týden.

PROFESIONÁLNÍ A ZAJÍMAVÉ.

Naše škola se specializuje na profesionální prezentaci materiálu. Základem výuky je metodika Petrohradské Baletní akademie A.J. Vaganové. Na základě klasických technik následně dochází k výuce moderní choreografie. Hodiny probíhají pod vedením zkušených pedagogů, pro něž výuka tance a divadelního umění není jen prácí nebo technickým procesem, ale vložením veškeré své vášni, svých zkušeností a lásky k tanci s cílem předání dovedností a inspirací svým studentům.

Veškeré taneční programy dětského oddělení v naší škole jsou speciálně upravené pro děti. Každý z našich pedagogů je odborníkem nejen v oblasti tance, ale i v komunikaci s dětmi! Výuka probíhá poutavou, často herní formou, poskytující našim žákům zábavu, dobrou náladu a skvělé výsledky! Proto i nejmenší z našich baletních tanečníků se těšit na každou další lekci.

Zveme Vás a Vaše děti do přátelského veselého kolektivu, kde si každý najde nové kamarády a účast v soutěžích a vystoupeních, společné výlety do divadla a na festivaly do jiných měst poskytnou nezapomenutelné zážitky. A, samozřejmě, celá Vaše rodina bude hořet nedočkavosti vidět každý další výkon vašeho dítěte na jevišti v ročním tanečním představení nebo závěrečném baletním vystoupení školy.

Na našich stránkách Vy najdete veškeré informace, co se týče kurzů pro děti i dospělé, aktuální rozvrh a všeobecné podmínky účasti v kurzech.

Pokud máte jakékoliv dotazy, rádi je zodpovíme na telefonním čísle (+420) 774 634 280 nebo na e-mailové adrese info@benefitdance.cz.

Zavolejte nám a přijďte! Zažijete téměř domácí atmosféru, kde vždy s úsměvem a laskavostí uvítají děti a jejich rodiče.

Děkujeme, že jste si vybrali naši školu!